Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL PLAY SPRAY WAX SMOOTHIE

 

Wosk do wlosów w spray’u jest doskonałym rozwiązaniem wygładzającym do włosów krótkich lub półdługich. Jego wygodna aplikacja pozwala na samodzielną stylizację włosów przed lustrem.

Loreal Play Spray Wax Smoothie to wysokiej jakości preparat pomagający wymodelować niebanalną fryzurę. Jego działanie jest potrójne. Po pierwsze wygładza włosy, dzięki czemu stają się jedwabiście miękkie i niezwykle lśniące. Po drugie otulając pasmo po pasmie, Wax Smoothie, umożliwia ich plastyczną formę. Rzeźbienie fryzury staje się prawdziwą zabawą. Po trzecie preparat Loreal lekko utrwala fryzurę, dzięki czemu fryzura dobrze wygląda przez wiele godzin, ale bez ostatecznego sztucznego usztywnienia.

Preparaty fryzjerskie Loreal linii Play są stosowane przez profesjonalistów, ale ich formuła pozwala na wykreowanie fantazyjnej fryzury bez wychodzenia z domu. Play Spray Wax Smoothie wzbogaca kosmyki w piękny zdrowy połysk oraz naturalny, pełen wigoru wygląd. Powierzchnia włosów pozostaje wygładzona i utrwalona w odpowiedniej, plastycznej postaci.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu