Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Lumino Contrast - Spray ochronny do włosów z pasemkami (bez spłukiwania)

 

Dwufazowa odżywka w spray’u bez spłukiwania Loreal to preparat o kompleksowym działaniu do włosów z pasemkami i refleksami. Wysokiej jakości kosmetyk, aplikowany bezpośrednio przed lub po stylizacji, nadaje świetlisty efekt fryzurze. Expert Lumino Contrast wygładza i nawilża włosy, jednocześnie chroniąc kolor przed wypłukaniem lub wyblaknięciem.

Jasnoróżowy płyn działa odżywczo, nawilżająco i nabłyszczająco, tym samym odżywiając strukturę włosa. Ciemnoróżowa emulsja, wzbogacona w czynnik Xylose, chroni fryzurę podczas modelowania przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i wysuszeniem oraz zabezpiecza rozjaśniony kolor. Kontrast pasemek lub refleksów zostaje zachowany na dłużej, a fryzura lśni.

Spray Expert Lumino Contrast zmiękcza włosy, nadając im wspaniałą lekkość i satynową gładkość oraz nabłyszcza, nawilżając i chroniąc przed gorącem urządzeń do stylizacji. Dwufazowy spray ochronny, doskonale sprawdza się również w przypadku włosów farbowanych na blond oraz suchych i zniszczonych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu