Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Play Ball Anti-frizz - Spray zapobiegający puszeniu się włosów

 

Profesjonalne preparaty fryzjerskie Loreal zapewniają wysoką skuteczność utrwalenia i działania. Spray przeciw puszeniu się włosów pozwala cieszyć się gładką ujarzmioną fryzurą przez cały dzień. Bardzo mocno utrwala, wygładzając powierzchnię włosa i nadając jej piękny zdrowy blask.

Loreal Play Ball Anti-frizz skutecznie zapobiega skręcaniu się włosów. Preparat, dzięki temu, że jest niezwykle szybki i prosty w użyciu, umożliwia układanie fryzury palcami. Loreal Play Ball Anti-frizz wysycha błyskawicznie, od razu nadając włosom piękny połysk i satynową powierzchnię. Nie wysusza ich i nie niszczy. Jest doskonały do codziennego stosowania, niekoniecznie w salonie fryzjerskim. Spray przeciw puszeniu się włosów jest wysokiej jakości preparatem, który ujarzmia nawet najbardziej niesforne kosmyki. Zabezpiecza włosy przed działaniem wilgotnego powietrza. Fryzura pozostaje pięknie wymodelowana bez względu na pogodę.

Loreal Play Ball Anti-frizz gwarantuje gładkość puszącej się i niezdyscyplinowanej fryzury przy jednoczesnej pielęgnacji i ochronie.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu