Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL INOA Post - Szampon zamykający łuskę włosa po koloryzacji

 

Profesjonalne szampony do włosów po zabiegu koloryzacji są skuteczne w swoim doraźnym działaniu nawilżającym i odżywiającym. Jak się okazuje, ważnym elementem pielęgnacji kosmyków po ich farbowaniu jest zamknięcie łuski, aby zatrzymać we włóknie włosowatym pigment oraz aby uchronić łodygę przed zniszczeniami u uwrażliwieniem.

Szampon Loreal INOA Post staje na wysokości zadania, myjąc włosy koloryzowane i skutecznie domykając łuskę. Działanie czyszczące preparatu jest natychmiastowe. Szampon eliminuje zanieczyszczenia i pozostałości szkodliwych emulsji do farbowania. Stosowany jest bezpośrednio po zabiegu koloryzacji i spłukaniu mieszanki z włosów. Natychmiastowa kuracja wymaga dwukrotnego nałożenia szamponu i spłukania raz po razie.

Pielęgnacja włosów farbowanych jest niezwykle ważna, dlatego warto rozpocząć ją od najwyższej jakości preparatu czyszczącego, by następnie przystąpić do zastosowania odpowiedniej maski lub odżywki.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu