Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Density Advanced - Szampon zagęszczający do włosów przerzedzonych

 

Szampon Loreal do włosów przerzedzonych ze skłonnością do wypadania jest skutecznym preparatem fryzjerskim, który stanowi podstawę pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Formuła szamponu wzbogacona została o witaminy PP i niezwykle skuteczne kwasy Omega-6, które pobudzają cebulkę włosa, stymulując komórki do wzrostu. Dzięki tym bogatym składnikom odżywczym włosy są zdecydowanie wzmocnione i nabierają gęstości. Szampon Expert Density Advanced regeneruje osłabione włosy, zapobiegając ich utracie oraz stymuluje skórę głowy do produkcji nowych. Problemy z wypadaniem włosów dotykają prawie każdego, ponieważ ich żywotność skraca się z upływem czasu. Z dnia na dzień fryzura jest słabsza, do czego przyczyniają się również czynniki zewnętrzne.

System Density Advanced i Nutri-Complex chronią włosy przed osłabiającym wpływem środowiska i wzmacniają je w walce z przerzedzaniem się fryzury. Szampon Expert Density Advanced oczyszcza włosy i skórę głowy z codziennych zabrudzeń, stanowiąc profesjonalną kurację wspomagającą wzrost włosa.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu