Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Aux Huiles - Szampon wygładzający do włosów niezdyscyplinowanych

 

Profesjonalny szampon wygładzający Loreal jest wysokiej jakości preparatem fryzjerskim, który przywraca włosom pełnię blasku. Włosy niezdyscyplinowane to zwykle sztywne, matowe kosmyki, które sprawiają wiele trudności przy rozczesywaniu i stylizacji.

Szampon Nature Aux Huiles skutecznie wygładza szorstką powierzchnię włosa dzięki formule zawierającej oliwę z oliwek i olejek z otrębów. Te dwa niezwykle cenne składniki mają właściwości nabłyszczające i wygładzające, dzięki czemu włosy niezdyscyplinowane są pod pełną kontrolą. Przestają się puszyć, a matowienie i kruszenie zostaje wyeliminowane do minimum. Oliwa z oliwek jest bogata w kwasy tłuszczowe o natychmiastowym nawilżającym działaniu.

Olejek z Otrębów nadaje fryzurze jedwabistą miękkość i blask. Relaksująca kompozycja zapachowa szamponu wygładzającego Loreal to połączenie korzennego aromatu z nutą wanilii i jaśminu, które pobudzają zmysły. Aromaty zawarte w szamponie Nature Aux Huiles są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Preparat nie zawiera parabenów, sylikonów ani sztucznych barwników.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu