Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Re-naitre - Szampon odbudowujący do włosów uwrażliwionych i osłabionych

 

Szampon Loreal Re-naitre jest profesjonalnym preparatem do pielęgnacji włosów uwrażliwionych i osłabionych. Zabiegi chemiczne, stylizacja oraz wysoka temperatura sprawiają, że fryzura traci siłę i blask. W konsekwencji, utrata witalności, może prowadzić do wypadania włosów.

Uwrażliwione i słabe kosmyki wymagają intensywnej kuracji regenerującej, jaką może im zapewnić szampon Re-naitre. Preparat Loreal zawiera proteiny ryżowe o właściwościach odbudowujących i odżywiających, które niezwykle szybko i skutecznie docierają do bardzo słabych i zniszczonych włókien. Regenerują je i nawilżają w sposób całkowicie naturalny. Skład szamponu to wyłącznie substancje pochodzenia organicznego. Naturalna formuła pozwala odżywić włosy, nie podrażniając wrażliwej skóry głowy oraz nie burząc równowagi nawilżenia. Włosy stają się niezwykle mocne i zregenerowane.

Duża dawka składników odżywczych szamponu Loreal Re-naitre koi i leczy zniszczoną łuskę. Organiczna formuła pozbawiona sylikonów, parabenów oraz syntetycznych barwników i aromatów jest bezpieczna dla skóry głowy.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu