Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Riche Macadamia - Szampon gaszący pragnienie suchych włosów

 

Szampon do włosów suchych Loreal jest bardzo wysokiej jakości preparatem fryzjerskim, który stanowi podstawę pielęgnacyjną po zabiegach chemicznych, farbowaniu i stylizacji.

Czynniki zewnętrzne takie jak promienie słoneczne, twarda woda czy rozjaśnianie niszczą włosy i przesuszają. Nature Riche Macademia doskonale radzi sobie z nawet najbardziej suchymi kosmykami. Profesjonalny preparat Loreal skutecznie nawilża i odżywia. Szampon do włosów suchych zawiera luksusowy składnik - jedwabisty olejek z orzechów macademia, który regeneruje uszkodzoną łodygę. Fryzura staje się jedwabiście miękka i gładka, a przede wszystkim zdrowo nawilżona. Barwa i pobudzający zmysły aromat szamponu są w 100% pochodzenia organicznego.

Wyłącznie naturalne składniki odżywcze szamponu Nature Riche Macademia gwarantują bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry głowy. Preparat nie zwiera sylikonu i parabenów, dzięki czemu formuła jest delikatna i dobrze tolerowana.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu