Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Tendresse - Szampon pielęgnujący dla dzieci

 

Delikatny szampon Loreal dla dzieci stworzony tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników, jest idealną pielęgnacją wrażliwej skóry głowy i włosów. Preparat zawiera niezwykle bogate mleczko brzoskwiniowe, które subtelnie oczyszcza z zabrudzeń i chroni dziecięcą fryzurę. Loreal Nature Tendresse Stworzony z myślą o najmłodszych chroni bardzo delikatne kosmyki.

Starannie stworzona formuła została wzbogacona o składniki pochodzenia organicznego, dzięki czemu włosy dziecka są czyste, zdrowe i miękkie. Preparat nie zawiera żadnych syntetycznych składników. Wolna od sylikonów i parabenów formuła jest całkowicie bezpieczna dla wrażliwej skóry głowy.

Szampon Nature Tendresse nie uczula, nie podrażnia oraz nie wysusza włosów. Działa kojąco i nawilżająco.Jest doskonałym elementem pielęgnacyjnym dla włosów dziecka, które wymagają szczególnej uwagi. Preparat myjący, musi być jednocześnie skuteczny i niezwykle delikatny. Dlatego też najlepszym wyborem jest kosmetyk w 100% naturalny, który jest doskonale tolerowany przez skórę głowy.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu