Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Silver - Szampon do włosów mocno rozjaśnionych lub siwych

 

Profesjonalny szampon do włosów Loreal Expert Silver zalecany jest do stosowania w przypadku uzyskania żółtych refleksów na skutek rozjaśniania.

Włosy naturalnie, siwe lub farbowane zyskują czasami złotawy odcień. Rozjaśniona fryzura wygląda wówczas sztucznie. Aby pozbyć się niepożądanych refleksów i uzyskać piękny naturalny kolor platynowego blondu, należy stosować szampon z barwnikiem dwa razy w tygodniu. Dzięki Gloss Protect System ze specjalnymi pigmentami zawartymi w preparacie Expert Silver włosy staja się srebrzyste i lśniące. Aminokwasy nadają im jedwabistą miękkość i gładkość oraz blask. Szampon z barwnikiem skutecznie neutralizuje efekt żółtych refleksów, zmieniając ich odcień na chłodny. Expert Silver Loreal posiada zaawansowaną technologicznie formułę z czynnikiem barwiącym, który może pozostawiać na skórze niebieski odcień. Dlatego zaleca się dokładne umycie rąk po zastosowaniu preparatu.

Ze względu na barwnik, szampon może wywoływać reakcję alergiczną, dlatego zaleca się wykonanie testu na skórze 48 godzin przed użyciem. Należy również przestrzegać wszelkich środków ostrożności, nie stosując preparatu w okolicach oczu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu