Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Vitamino Color - Szampon do włosów farbowanych

 

Pielęgnacja włosów farbowanych wymaga specjalnego doboru szamponu, który wzmocni, zrewitalizuje ich strukturę oraz zabezpieczy kolor przed wodą i słońcem. Szampon Expert Vitamino Color Loreal oczyszcza włosy, dzięki czemu dotarcie składników odżywczych do głębokich warstw łodygi jest natychmiastowe. Fryzura całkowicie wolna od zanieczyszczeń jest gotowa do intensywnego działania regeneracyjnego zarówno odżywki, jak i samego szamponu.

Preparat Expert Vitamino Color jest wysokiej jakości kosmetykiem fryzjerskim, stosowanym po zabiegach koloryzacji. Jego starannie dobrana formuła z systemem podwójnej ochrony koloru: Incell Hydro-Resist oraz filtrami UV, tworzy szczelną barierę zabezpieczającą przed utratą głębokiej barwy i blasku. Szampon Loreal zawiera również pochodną witaminy E i magnezu, dzięki czemu skutecznie hamuje procesy starzenia, chroniąc przed działaniem wolnych rodników.

Preparat Expert Vitamino Color również odżywia i odbudowuje zniszczone farbowaniem włosy, które po zabiegu koloryzacji mogą wydawać się matowe, sztywne i pozbawione życia. Regularne stosowanie w połączeniu z odżywką Vitamino Color gwarantuje przywrócenie włosom blasku, naturalnej witalności i jedwabistej miękkości.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu