Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Curl Contour - Szampon do włosów kręconych podkreślający kontur loków

 

Szampon do włosów kręconych Loreal to profesjonalny preparat, stosowany w salonach fryzjerskich. Expert Curl Contour pomaga utrzymać włosy kręcone w najlepszej kondycji, zapobiegając ich łamaniu się oraz nadając im wymarzony kształt.

Naturalny skręt nie zawsze prezentuje się efektownie. Aby wyeliminować konieczność poprawy wyglądu fryzury lokówką, należy stosować odpowiednie preparaty do pielęgnacji włosów kręconych. Szampon Extra Curl Contour odżywia, regeneruje i chroni zdrowie fryzury, jednocześnie pomagając utrzymać jej piękny naturalny wygląd. Formuła preparatu zawiera system HydraCell, który jednocześnie nawilża włókno włosa oraz podkreśla kształt skrętu.

Dzięki glicerynie i technologii Incell, składniki odżywcze wnikają w strukturę łuski i nawilżają ją od środka. Dodatkowo szampon Extra Curl Contour zapewnia skuteczną ochronę przed matowieniem i kruszeniem się włosów. Wzbogacony o olejkowa mikroemulsję, preparat Loreal nadaje włosom kręconym jedwabistą miękkość i pełen życia blask.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu