Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Force Vector - Szampon wzmacniający do włosów łamliwych

 

Włosy osłabione są zwykle łamliwe i matowe przez nieustanne zabiegi chemiczne, stylizację, twardą wodę, palące słońce lub czynniki biologiczne.

Szampony Loreal starają się wyjść naprzeciw szkodliwemu działaniu otoczenia oraz procesom starzenia, tworząc dla swoich preparatów formułę wzbogaconą w liczne składniki odżywcze, które przywracają witalność i siłę. Szampon do włosów osłabionych i łamliwych Expert Force Vector jest profesjonalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym, który dogłębnie oczyszczając z wszelkich zabrudzeń, pomaga wzmocnić włókno i nawilżyć je.

Preparat Loreal, dzięki systemowi Force Vector Glyocell, skutecznie regeneruje włosy i nadaje im siły do walki z upływającym czasem. Składnik Incell i wyciąg z mleczka pszczelego zapewniają wysokiej jakości kurację odżywiająco-regenerującą. Szampon Loreal zabezpiecza przed matowieniem i kruchością fryzury. Włosy mocne i pełne życia stają się miękkie, elastyczne i lśniące.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu