Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Play Ball Motion Gelee - Żel podkreślający ruch włosów

 

Kosmetyki Loreal to wysokiej jakości artykuły fryzjerskie. Sklep internetowy umożliwia ich nabycie do codziennej pielęgnacji lub stylizacji włosów w domu. Żel Play Ball Motion niesamowicie łatwo podkreśla ruch włosów. Preparat o średniej mocy utrwalenia zapewnia cudowną zabawę włosami, nadając im piękny, nowoczesny wygląd.

Unikatowa konsystencja kremowo-żelowa nakładana na osuszone ręcznikiem włosy, nadaje im jedyny w swoim rodzaju dynamiczny kształt. Play Ball Motion Gelee jest idealny do modelowania krótkich lub półdługich włosów. Profesjonalny preparat wzbogaca fryzurę w sprężystość i wspaniały połysk, nie obciążając włosów. Nie niszczy ich i nie wysusza, działając delikatnie, ale efektownie. Podkreśla pocieniowane kosmyki i nadaje efekt ruchu poszczególnych pasm.

Może być stosowany zarówno jako wykończenie fryzury, jak i bezpośrednio przed modelowaniem suszarką. Rezultat lśniących i pełnych życia włosów zostaje zachowany nawet do kilkunastu godzin.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu