Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Fix Move - Żel elastycznie utrwalający

 

Preparat Techni Art Fix Move Loreal to unikatowy żel o specjalnej formule, który niesamowicie elastycznie utrwala nawet najbardziej niesforne kosmyki. Włosy, nad którymi trudno zapanować, puszą się, a wymodelowane, szybko tracą piękny efekt stylizacji.

Do fryzury, która jest dość oporna na układanie, sztywna i matowa, zaleca się stosowanie kosmetyku Techni Art Fix Move Loreal, który doskonale wygładza nierówną powierzchnię włosa i nabłyszcza go, wzbogacając w efekt wilgotnych kosmyków. Średniej mocy utrwalenie preparatu Loreal zapewnia sprężystość i miękkość fryzury oraz umozliwia odnowienie stylizacji w dowolnym czasie.

Dzięki Techni Art Fox Move fryzura jest trwała, ale i lekka sprężysta oraz niesamowicie lśniąca. Stosowany w najlepszych salonach fryzjerskich żel Loreal może być również używany przy samodzielnym modelowaniu kosmyków przed lustrem. Sklep internetowy oferuje najniższe ceny kosmetyków fryzjerskich Loreal do stylizacji włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu