Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Glue - Żel teksturyzujący

 

Kosmetyki profesjonalne do włosów wystylizowanych muszą być skuteczne jeśli chodzi o utrwalenie oraz pielęgnację. Żel teksturyzujący Techni Art jest najwyższej jakości preparatem, który pomaga wymodelować upragnioną fryzurę.

Kosmetyk do stylizacji zapewnia efekt artystycznego nieładu oraz uwydatnienie pocieniowanych kosmyków. Doskonale nadaje się do modelowania tzw. „pazurków”. Podkreśla różnicę długości w sposób natychmiastowy. Lekka konsystencja Techni Art Glue pozwala wymodelować krótkie i półdługie włosy palcami. Stylizacja nie wymaga użycia suszarki, szczotki ani innych narzędzi do układania fryzury. Żel Loreal nie obciąża włosów, nadając jej naturalny wygląd. Delikatnie nabłyszcza i utrwala, nie tworząc sztywnej powłoki na powierzchni kosmyków.

Jako wysokiej klasy preparat do stylizacji włosów, jest niedrogi. Najniższe ceny kosmetyków do włosów gwarantują sklepy z profesjonalnym asortymentem fryzjerskim, które udostępniają preparaty zarówno do salonów, jak i do samodzielnej stylizacji.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu