Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Liss Control Cream - Żel-krem wygładzająco-dyscyplinujący

 

Linia Techni Art Loreal to profesjonalny asortyment fryzjerski, stanowiący wyposażenie najlepszych salonów. Żel-krem wygładzająco-dyscyplinujący jest kosmetykiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów włosów, a w szczególności do kręconych i puszących się. Wygładzając powierzchnię włosa, Techni Art Liss Control Cream, walczy z matowością i nierówną formą fryzury.

Profesjonalny preparat może być używany zarówno przy prostowaniu włosów kręconych, jak i modelowaniu loków. W drugim przypadku, wygładzona struktura włosa błyszczy, a fryzura jest zdyscyplinowana i nie puszy się. Techni Art Liss Control Cream skutecznie chroni przed wilgotnym powietrzem, które przyczynia się do podnoszenia fryzury i powstawania nieokiełznanego skrętu, głównie w okolicy twarzy. Preparat zawiera również filtry UV, chroniące przed szkodliwym działaniem słońca.

Nakładany na włosy osuszone ręcznikiem, doskonale rozprowadza się po ich całej długości i ułatwia modelowanie suszarką lub prostownicą. Można również pozostawić preparat na kosmykach i pozwolić im swobodnie wyschnąć, dla uzyskania świetlistego delikatnego skrętu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu