Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL INOA - Oleo Żel

 

Farby fryzjerskie, w porównaniu z preparatami możliwymi do nabycia w marketach, są bezpieczne dla łuski, a rezultaty ich zastosowania są niemal całkowicie przewidywalne.

Kolor wybrany przed zabiegiem zgadza się prawie w 100% z efektem farbowania. Dlatego przy farbowaniu włosów warto postawić na jakość i zastosować farby do włosów stosowane w salonach fryzjerskich. Oleo Żel INOA jest specjalnym preparatem, używanym w połączeniu z Żelem Koloryzującym INOA 6% lub 9% oraz Aktywatorem Odżywczym INOA o tym przedziale stężenia. Proporcje muszą być dokładnie odmierzone, dlatego ważne jest zapoznanie się z instrukcją przed przystąpieniem do wykonania mieszanki.

Ostateczny produkt ma niesamowicie kremową konsystencję, którą bardzo łatwo i szybko rozprowadza się na włosach. Przy aplikacji preparatu na fryzurę, należy zachować wszelkie środki ostrożności i zalecenia producenta. Loreal INOA Oleo Żel został stworzony z myślą o jak najmniejszej szkodliwości preparatów do koloryzacji włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu